Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadk bekledigim adet tarihimden 6gün sonra adet oldum ?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadk bekledigim adet tarihimden 6gün sonra adet oldum ilk 2gün kanama azdı implantasyon sandım ama sonrakı 3gunde arttı yogun bi sekilde galiba normal adetti ama adetim bittikten 12gün snra falan mıde bulantısı sırt agrısı akıntı flan basladı stresten olabilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz.