Normalde bugun adet olmam gerekiodu ama daha olmadım biraz öncede test yaptım negatif cıktı sizce durum nedir ?

Benim son adetim 13 Haziran'da başladı. Ondan sonra 24 Haziran'da korunmasız ilişki yasadım ice boşalma olmadı ve ve ilişkinin üstünden 12 saat geçmeden ella ertesi gün hapını ictim . Normalde bugun adet olmam gerekiodu ama daha olmadım biraz öncede test yaptım negatif cıktı sizce durum nedir ?

Tahlil.com Cevabı :  Korunmasız ilişkilerde, her ne kadar dışarı boşalma olsa da, pen*s vajinaya girdiği sürece zevk suyu nedeniyle bir hamilelik şansından söz edebiliriz.Bu hamilelik şansı tabii ki, meninin vajinaya boşalmasından çok daha düşüktür ama yine de düşük de olsa  bir hamilelik şansı bulunmaktadır.Bunun nedeni de zevk suyu olarak bilinen prostat sıvısında  sperm hücrelerinin bulunuyor olmasıdır.  Zevk suyu nedeniyle hamilelik şansı ve bu konuya dair Tahlil.com'a sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıları tıklayınız...Hamilelik tanısı ve hangi durumlarda hamilelik olasılığının bulınduğuna dair aradığınız tüm bilgiler buradaZevk suyu ile hamilelik şansı nedir?