Oğlum 10 yaşında ve 3 -4 aydan beri eskisine oranla daha sık idrara çıkıyor ve sık sık su içiyor.hangi doktora gitmeliyiz?

iyi akşamlar ...sitenizi tesadüfen buldum...oğlum 10 yaşında ve 3 -4 aydan beri eskisine oranla daha sık idrara çıkıyor ve sık sık su içiyor.hangi doktora gitmeliyiz. ve hangi tahlilleri yaptırmalıyız..

Tahlil.com Cevabı : Bir endokrinoloji uzmanına muayene olabilirsiniz.