Oğlum 18 yaşını doldurdu.Aleerjik öksürüğü ve burun tıkanıklığı var?

Oğlum 18 yaşını doldurdu.Aleerjik öksürüğü ve burun tıkanıklığı var.Alerji polikliniğine başvurduk biyokimya lab.aldığımız tetkikleri,Kolesterol (KAN) 215LDL Kolesterol 151Alanin Aminotransferaz (ALT) (KAN) 48Alkalen Fosfataz 123 Kreatin Kinaz (CK) 302 LYM% 42,9yukarıda belirttiğim tetkikleri sınırı aşmış görünüyor. Endişelendim beni aydınlatırsanız memnun olurum.NoT:Spor yapıyor vücut geliştirme.Yaklaşık 1 aydır protein tozu alıyor ilgisi olabilirmi. Küçüklüğünden beri yüz teni sarı gibi bazen daha belirgin oluyor. Demir eksikliği yok MCV 89,1 Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol ve kötü kolesterol değerleri yüksek.Yaşına göre bunların yülsek olması şimdiden önlem alınmayı gerektirebilir.Protein tozu da alınırkan mutlaka bir spor hocası,diyetisyen ve bir doktora danışılması görüşündeyim.