Oğlum 3.5 aylık gaita testinde Mikroskopi: Yumuşak kıvamlı-Yeşil renkte, 5-6 lökosit, .Ayrıca Gizli kan:+++

Oğlum 3.5 aylık gaita testinde Mikroskopi:Yumuşak kıvamlı-Yeşil renkte Kan ve mukus icermeyen gaita örneğiMikroskopi:Her alanda 5-6 lökosit ve 3-4 Maya hücresi görüldü yazıyor.Ayrıca Gizli kan:+++Pozitif Direkt Bakı(Amip ,Giardia) Negatif  Gaitada parazit(Manuel) Negatif Ne yapmalıyız.

Tahlil.com Cevabı : Gaita kültürü testi yapılması da bu aşamada fikir verecektir.