Oğlum 35 günlük glukoz=59 ALT=42.5 AST=101.05 çıktı doktor yüksek dedi kalbindede sanki üfleme var dedi.

Çok önemli Merhabalar hocam lütfen cevaplarmisiniz. Oğlum 35 günlük glukoz=59 ALT=42.5 AST=101.05 çıktı doktor yüksek dedi kalbindede sanki üfleme var dedi. Çok mu yüksek lütfen acil cevap verir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Bu değerler panik olunacak kadar yüksek ve anlamlı değerler değil.Kalbindeki sorun için en doğru bilgiyi bir çocuk kardiyoloji uzmanı verecektir.