Öncelikle bu güzel site için çok teşekkürler benim hormon tahlilimi yorumlamanızı isteyecektim.

Öncelikle bu güzel site için çok teşekkürler benim hormon tahlilimi yorumlamanızı isteyecektim tsh3,03fsh4,96lh8,05estradiol 25,62prolaktin 23,3yaşım 24 sonuçlarım nasıl bilgilendirirseniz çok sevinirim iyi günler mutlu yıllar

Tahlil.com Cevabı : Bu testleri adetinizin hangi döneminde yaptırdığınız da önemli,ama genel olarak normal sonuçlar