Önümüzdeki ay tüp bebek tedavisine başlayacağım. Maalesef şu an günde 1 paket sigara içiyorum. Biorezonans ile sigaradan kurtiulmak istiyorum

 Önümüzdeki ay tüp bebek tedavisine başlayacağım. Maalesef şu an günde 1 paket sigara içiyorum. Biorezonans ile sigaradan kurtiulmak istiyorum. Bu tedavinin, tüp bebek tedavisine olumsuz bir durumu olur mu, şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : İdeali sigarayı kendi iradenizle doğal yoldan bırakmanız.Ancak Biorezonans  tedavisinin tüp bebek tedavisine etkisi konusunda detaylı bilgi için tüp bebek tedavinizi yapacak doktorunuza danışmalısınız.