Pantolonum zevk suyundan cok az ıslandı hamılelık olabilir mi?

kız arkadaşımla ufak bir ilişki yaşadık benim üstümde pantolon boxeronun ustundede tayt vardı büşalma olmadı pantolonum zevksuyundan cok az ıslandı hamılelıkolabilirmi? ve kız arkadasım adet öncesi kanaması oldu

Tahlil.com Cevabı :  Kıyafetli ilişkilerde sperm vajinaya temas etmediğinden hamilelik oluşmaz.