Sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Hamile olabilir miyim?

Sevgilimle sadece sürtünme yoluyla bi ilişki yaşadk 20 gün önce , sonraki sabah bi damla kan vardı ama sonra bisey olmadi.düzenli olarak adet gördüm 3 gün önce bitti fakat dün ve bugün bikac kere kustum ve sol böbreğmin orası cok ağrıyo, doktor kadın doğuma görün bian önce dedi..hamile olabilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yoluyla yaşanan cinsel ilişkilerde hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılıktır ancak şikayetlerinizin nedenini öğrenmek için bizde doktorunuzun tavsiyesine katılıyoruz.

e************** :

Merhaba. 23unde surtunme yolu ile iliskiye girdim. herhangj bi kanama olmadı suana kadar ama korkuyorum. adetime daha var. bakireyim. yoğun akintim oluyo gerci iliskiden oncede oluyodu doktora gittim enfeksiyon dedi artmasinin sebebi gebelik olabilir mi bu ihtimal az mi? simdiden Teşekkürler

Cevap:

Adet tarihinizi beklemenizi gecikme yaşarsanız gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz. En kesin sonuca bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.