Yumurtlama dönemim bitti iki gündür damar gibi kırmızı renkte akıntım oluyor uzun sıvı bunun nedeni nedir?

Tahlil.com Cevabı : Akıntınızın nedeninin araştırılması için kadın doğum uzmanına başvurmanız gerekir.Gerek gördüğünde tahlil de isteyecektir.Buradan bu konuda bir şey sizleri muayene etmeden söyleyemeyiz.