Partnerimle sürtünmeli ilişki yaşadım. Hamilelik olabilir mi?

Partnerımle surtunme yoluyla ilişkiye girdim vajınası boşaldım sıldım ama sılerken dıkkat etmeye calısdım adetinde 3 günlük bir geçikme var goguslerı sertlestı karnı agrımıyo ancak beli agrıyo biraz gerginiz ne yapmalıyız ?

Tahlil.com Cevabı : Adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırın.