Peceteyle silerken kan geldi gormedi sevglm.hastaneye gitsem ondan once iliskiye girmedigimi doktor anlar mi

Iyi gunler benimde bir sorum olacak ve acil yardiminıza ihtiyacım var . Ben bundan 4 ay önce sevgilimle iliskiye girdim o anda cok zorlandgim icin surekli lavaboya cıkma isteğinde bulundum . Peceteyle silerken kan geldi gormedi sevglm.hastaneye gitsem ondan once iliskiye girmedigimi doktor anlar mi

Tahlil.com Cevabı : Kızlık zarınızın bozulup bozulmadığını öğrenmek istiyorsanız evet muayenede kız olup olmadığınız anlaşılır, ancak doktorunuzla bu konuda konuşabilirsiniz, bu doktorunuzla sizin aranızda kalacak bir bilgidir..

g************ :

Ama hocam ben bunu 4 ayda tekrarladik iliskiyi yinede belli olma sansi varmidir

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

g************ :

Yok benim kızlık zarım bozuldu zaten hocam. 4 ay öncesinde bir başkasyla yapmadigıma dair ama yeni bozulmus olduğu anlaşılırmı diye soruyorum .

Cevap:

Çok kısa sürede muayene olursanız anlaşolabilir, ancak 1 hafta -10 gün sonra muayene edilirse zamanını hesaplamak daha zordur..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.