Ben hic bir sekilde iliskiye girmedim ancak adetim tam 4 haftadir gecikti

mrb ben hic bir sekilde iliskiye girmedim ancak adetim tam 4 haftadir gecikti karnimda silik olustu ve kilo aldimi hissediyorum.Ne tür bir sorunumun oldunu bilmek istiyorum kadin doktoruna gittim fakat cok sacmadirki hic bir bilgi vermedi sadece hap yazdi.Karin hastaligim olusmus olabilirmi ?

Tahlil.com Cevabı : Hormonal bir problem olmuş olabilir, muhtemelen bunu düzenleyici ilaç vermiştir..