Kas ve kemik ağrıları için romatoloji tarafından değerlendirilmenizi öneririz..

39 yaşında bayanım. kan testimde 1. referans aralığı 27.00 - 31.00 olan MCH bende 31.20 2. referans 6.00 -10.00 olan MPV değeri 11.60 ve 3. referans aralığı 3 - 8 olan Monosit değerim 9.diğer değerler hep normalben hic bir sekilde iliskiye girmedim ancak adetim tam 4 haftadir gecikti

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda klinik durumunuzu açıklayacak bir sorun görünmüyor, kas ve kemik ağrıları için romatoloji tarafından değerlendirilmenizi öneririz..