pen*s akıntısı için alınan örnek kaç gün içinde laboratuvara götürülmelidir ve hangi testler yapılmalıdır?

Tahlil.com Cevabı : Akıntıdan kültür ve mikroskopi testleri yapılmaktadır.Tahlil için örneği mutlaka doktorunuz almalıdır.Alınan örneğin türüne göre doktorunuz sizi yönlendirecektir.Kültür tahlilleri daha kısa süre içinde laboratuvara yönlendirilmelidir.