Endroservkikal hücre görüşmüştür İntraepitelyal lezyon veya malignite açısından negatif ne demektir..

Patoloji Sonucum : Endroservkikal hücre görüşmüştür İntraepitelyal lezyon veya malignite açısından negatif İnflamasyon bulguları Bethesda 2001 Serviks Sitoloji Smear Endoservikal polip Serviks Biyopsi ensizyonel Sonucum nedir acaba ? 47 yaşındayım .

Tahlil.com Cevabı : Hafif bir enfeksiyon dışında birşey yoktur..