pen*sini 4-5 cm vajinama soktu ama hiçbir şey olmadı zorlamadı 2-3 dakika sonra yakınlaşma bitti ona rağmen korkuyorum hamile olabilir miyim?

18 yaşındayım şimdiye kadar hiç cinsel anlamda kimseyle birlikteliğim olmadı. Fakat erkek arkadaşımla baş başa kaldığımız zaman biraz ileri gittik. Anlamadan pen*sini 4-5 cm vajinama soktu ama hiçbir şey olmadı zorlamadı 2-3 dakika sonra yakınlaşma bitti ona rağmen korkuyorum hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya boşalma olmuşsa hamilelik ihtimali de vardır.