Piyojn kültürü: karışık kontaminasyon?tekrarı uyğundur?

mrb,3.5 aylık kızım da idrar yoll. enf. görüldü bugün en son yaptırdığım idrar kültürü sonucuna :nadir lökositler,gram negatif basiller,gram pozitif koklar görüldü.Piyojn kültürü: karışık kontaminasyon?tekrarı yuğundur? koloni sayısı:1.000.000 kob/ml çıktı. durumu nedir? kızım 24 saat ağlıyor?

Tahlil.com Cevabı : İdrarda enfeksiyon var, ancak idrar kültürü düzgün alınamadığından sonuç vermemiş, idrar kültürünü tekrarlatmanız gerekir..