Pozitif çıkan değer bizim için sıkıntı yaratır mı? Gebelik olarak 12.haftadayız.

Cytomegalovirus Antikoru, IgM (CMV IgM)' 'NEGATİF,0.06 Toxoplasma Antikoru, IgM'' NEGATİF,0.07 Rubella Antikoru, IgG'' POZİTİF,175 Pozitif çıkan değer bizim için sıkıntı yaratır mı? Gebelik olarak 12.haftadayız.

Tahlil.com Cevabı :  Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal. Bir anormallik görülmüyor.