prazarvatif dibinden biraz yukari cikmisti

Merhaba erkek arkadasimla surtunme yolula iliski yasadik. Benim hep ic camasirim vardi onunda prezarvatif herhangi yirtilma sizma yoktu. Ama prazarvatif dibinden biraz yukari cikmisti ama herhangi bosalma olmadi hamilelik riski nedir korkuyorum.

Tahlil.com Cevabı : Üzerinizde çamaşır olduğundan zaten gebelikten bahsedilemez.