Onun eline bulasmissa ve o da benim vajinami elledigi icin hamilelik riski

Merhaba ben erkek arkadasimla yakinlastim fakat pantalonumu hic bi sekilde cikarmadim sadece eli degdi ve benim elimde onun cinsel organina degdiginde bi sivi hissettim elimde.Onun eline bulasmissa ve o da benim vajinami elledigi icin hamilelik riski

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamilelik neredeyse imkansızdır.