Prolaktin hormonu seviyesini düşürmek için dostinex 0.5 mg tablet verildi

Prolaktin hormonu seviyesini düşürmek için dostinex 0.5 mg tablet verildi 2 tablet şeklinde beklenen adet tarihimden bir hafta önce kullansam adetimin 2.günü düşüp düşmediğini anlamak için tekrar kan değerlerine baktırmam gerekir değilmi 19 yaşındayım ve cinsellik şuan aktif degil ilacı bir kerelik kullanımda normale dönermi hormon seviyesi

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com temel olarak tahlil yorumlayan bir sağlık sitesidir.
Ancak tedavide kullanılan ilaçların seçimi, dozlarının ayarlanması, ilaçların kesilmesi ve yeni ilaç eklenmesi gibi konularda Tahlil.com doktorları herhangi bir yorumda bulunmaz.
Yapılan tedavinin seçilmesi, ilaçların doz ve kullanımı sizi muayene eden ve tedavinizi planlayan doktorun sorumluluğundadır.
Bu konuda tedavinizi planlayan doktorunuza danışmalısınız.