Prolaktin hormonu sabah aç karnına bakılması gereken bir hormon mudur?

Prolaktin hormonu sabah aç karnına bakılması gereken bir hormonmudur ?rnÇünkü hormon testinden önce sabah kahvaltıda yumurta yemiştim ve stresliydim protein tüketimi de hormonu yükseltebiliyormuş sanırım sonuç bu yüzden 31.30 çıkmış olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Açlık ve toklukla direkt olarak ilgisi olmaz prolaktin hormonu değerlerinizin