Rahimden kültür testi yapıldı sonucu aşağıdaki gibi ancak anlayamadım.Rica etsem yardımcı olabilirmisiniz?

Soru: Merhaba, Benim 1 senedir bebeğim olmuyor.Rahimden kültür testi yapıldı sonucu aşağıdaki gibi ancak anlayamadım.Rica etsem yardımcı olabilirmisiniz? " Gr: 8-10 epitel hücresi,1-2 PNL ve 8-10 Gr (+) basiller görüldü.

Tahlil.com Cevabı : Sorun görünmüyor..