Rdw 16,3 LDL kolesterol 137,8 _ HbA1c (Glikozile Hb) 5,7 _ Ürobilinojen norm _ İdrar mikroskopisi 2-3. Yorumlarsanız sevinirim.

Rdw 16,3 LDL kolesterol 137,8 _ HbA1c (Glikozile Hb)    5,7 _ Ürobilinojen norm _ İdrar mikroskopisi    2-3 eritrosit, 2-3 epitel _ Bilirubin    Neg(-) _ Keton    +++ 10mmol/l    _ Dansite    1,025 _ Kan    Neg(-) _ Protein    Neg(-) _ Glukoz    Neg Yasim 18 bayanım yorumlarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda problem görünmüyor..