RDW 17.0 olması gereken değer aralığı 10.0-16.0 olarak belirtilmiştir.

RDW sonucumun yüksekliğinin bedenimde ki hangi şikayetlere sebebiyet verebileceğini ve nasıl giderebileceğimi öğrenmek istiyorum. değerlerim şöyle; RDW 17.0 olması gereken değer aralığı 10.0-16.0 olarak belirtilmiştir. iyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : Bu değerin tek başına hiçbir anlamı yok.