Referans değeri -1 altında olması lazım ama benim ki 25 bu durumda sifiliz olduğum gösteriliyor ancak VDRL RPR testide negatif olarak belirtilmiş. Bu ne demektir?

Referans değeri -1 altında olması lazım ama benim ki 25 bu durumda sifiliz olduğum gösteriliyor ancak VDRL RPR testide negatif olarak belirtilmiş. Bu ne demektir? Yalancı pozitif var mı diye RPR testi yapılıp bundada negatif sonuc aldık mı demek? Bilgilendirriseniz çok sevinirim.rnResimi yükledim buyrun:

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz değerini referans değerleri ile birlikte gönderiniz.Resimle yüklemesi ile gelen sonuçları değerlendiremiyoruz.