Reglime 3 gün kala ilişki yaşadım. Adetim 2 gün gecikti. Hamile olabilir miyim?

Merhaba reglime 3 gün kala ve ondan bir kaç gün önce ilişkiye girdim kan testi yaptırdım negatif çıktı fakat adetim 2 gün gecikti yarın da gecikirse 3 gün olacak hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Testleriniz negatif çıksa da adet gecikmeniz 1 hafta kadar devam ederse testleri tekrarlamanızı öneririz.