Sürtünmeli ilişki sonrasında iki kez adet oldum. Bu ay adetim gelmeden göğüslerim acımaya başladı. Hamile olabilir miyim?

Sürtünerek bir ilişki yaşadım 8 hafta oldu bu ilişkiden 2 gün sonra adet oldum ve 25.06.2014 te tekrar adet oldum ama bu ay adetime 15 gün olmasına rağmen göğüslerim çok acıyor ve şişti karnım ağrıyor sık idrara çıkıyorum midem bulanıyor ve çok ağrıyor 2 kere adet oldum hamile olma gibi bir durum söz konusu mu?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünmeli ilişki sonrası normal adet kanaması yaşadığınız için hamilelikten söz edemeyiz.

s************ :

Hamilelik olmadığını söylediniz hocam peki 15 20 gün öncede gögüslerin acıması şişmesi kasıkların belin ağrıması normal mi? Çünkü daha önceden de böyle ağrılar çekiyordum fakat genelde adete 1 hafta önce başlıyordu. Özellikle gögüslerde aşırı hassasiyet var dokunamıyorum bu normal mi?

Cevap:

Tüm bu anlattıklarınız hamilelik dışında da olabilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

d************ :

merhaba . yumurtlama günlerinde adet e 15 gün kala göğüslerde dolgunluk sertlik karında şişlik yumurtlama gününde vajinal akıntı artış gibi belirtiler olur mu? ve hamile bi kadın yumurtlama yaşar mı?

Cevap:

Olabilir, çok nadiren hamilelikte yumurtlama olan vakalar vardır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.