saç seyrelmesi nedeniyle 5. regl gününde bir takım tahliller yaptırdım

saç seyrelmesi nedeniyle 5. regl gününde bir takım tahliller yaptırdım 19 yasındaymdhea-s:2500total testosteron: 0,52serbest testosteron:1,80androstenedion:1,6vtb12:279folik asit:5,6çinko: 115acth(sabah): 13,10kortizol(sabah): 12,90bu değerler saç dökülmesinin nedenini açıklar mı? tesekkürler

Tahlil.com Cevabı : Değerleriniz saç dökülmesi hakkında detaylı bir fikir vermiyor.Yine de bir cildiye uzmanına danışmalısınız.