Sağ kasığımda başlayarak sağ testisimde özellikle epididimiste ayakta olduğum sürelerde şiddetli bir sğrı oluşuyor son zamanda sağ dizime kadar yayılmaya başla

Sağ kasık fıtığından 1.5 yıl önce ameliyat oldum.Bundan sonra sağ kasığımda başlayarak sağ testisimde özellikle epididimiste ayakta olduğum sürelerde şiddetli bir sğrı oluşuyor son zamanda sağ dizime kadar yayılmaya başladı yardım eder misiniz ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda sırasıyla genel cerrahi ve üroloji doktorlarına başvurup muayene olmanızı öneriyoruz.