Sag kasigimda sisme var hamile olma durum??

Ben iki bucuk ay once sevgilmle sürtunme oldu ama bosalma veya iliskiye girme olmadi ve duzenli sekilde adet gordum yabi her zaman bir hafta daha once goruyrmduvm iki ay oyle normel sekilde adet gordum bir hafta once idrar testi yaptim negatif cikti fakat sag kasigimda sisme var hamile olma durum??

Tahlil.com Cevabı : Hamilelikte kasıkta şime olmaz, muayene olmanızı öneririz..