karnimda hafif sislik var hamile olabilir miyim?

7 temmuzda adet olmustum, 5 ve 7 agustosta sevgilimle ciplakken surtunerek iliski yasadik vajina girisime temas etti zevk suyu sanirim daha sonra 14 agustosta adet oldum 5 gun surdu ve 12 eylulde yine adet oldum 5 gun surdu ancak karnimda hafif sislik var hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Şişlik tek başına hamilelik belirtisi değildir. Adetiniz normal görünüyor.