Bir kaç kere sürtünme yoluyla girdiğimiz ilişkide normal olarak adet gördüm?

Bir kaç kere sürtünme yoluyla girdiğimiz ilişkide normal olarak adet gördüm. Ama bu 2 gün önceki dediğim gibi biraz vajinamı acıttı ve çok az miktarda kan geldi. Sonra gelmedi daha adet günüme 1 hafta var. Karnımdan gucur gucur sesler geliyor. Galiba kabızlık sorunum var.

Tahlil.com Cevabı : Kızlık zarınız zedelenmiş olabilir

i********** :

Kıyafetler sperm gecırmeye engel mı. Cok acıl ve acık net cevap verın kulot pantolon soermı engeller mı?

Cevap:

Büyük ölçüde engeller.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.