Sağ overimde 3cm lik normal bir kist mevcut.Fakat sol overde 6 cm lik ve belirli zaman?

 Sağ overimde 3cm lik normal bir kist mevcut.Fakat sol overde 6 cm lik ve belirli zaman aralıklarında büyüme gösteren çok sık belden aşağıdaki bölgeler de ağrıya sebep olan kemiksi yapılasma olan bir kistim var. CA 19-9 değerim 65.6 çıktı sizce kanser miyim?

Tahlil.com Cevabı : CA 19-9 değeri yüksek olanlarda kanser var denemez,bu konuda önceden yapılan yorumları da okuyun detaylı bilgi bulacaksınız