Sahurdan sonra istifra etme seviyesine geldim ama etmedim

sahurdan sonra istifra etme seviyesine geldim ama etmedim. bayılma hissi yaşadım ama bayılmadım.yürüyemedim konuşamadım. soğuk soğuk terledim. ve rengim sapsarı oldu. hastaneye gidip serum yemeden kendime gelemedim glukoz:133 total bilirubin:2.15 mg/dl direkt bilirubin:0.5 (hemolizli) amilaz : 105

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda bu durumunuzu açıklayacak bir sonuç yoktur, tansiyonunuz düşmüş olabilir..