Sayın Hocam, 32 yaşında MS hastası bir kadınım. Kan değerlerimde bi anormallik gözüküyor gibi?

Sayın Hocam, 32 yaşında MS hastası bir kadınım. Kan değerlerimde bi anormallik gözüküyor gibi. Değerli yorumlarınızı beklerim. EO 0,1 WBC 10.50 PCT 1.8 ÜRE 10.4 DEMİR BAОžLAMA 311 FERRİTİN 7?

Tahlil.com Cevabı : Hemoglobin(Hgb) değeriniz düşük ise kansızlık tedavisi almanız gerekir, diğer testlerinizde önemli bir sorun görünmüyor..