Selam Şikayetim dönem dönem makatta dıskılama sonrası ve esnasında gelen kan.

Selam Şikayetim dönem dönem makatta dıskılama sonrası ve esnasında gelen kan.bende hemoroitte var..polip veya kanser olma ıhtmalınden suphe ettım hacettepe hastanesıne gıttım.benden dıskıda kan ıncelemesı ve kan bıyokımya ıstedıler verdım sorun yok dedıler tahlıller normal cıktı ama halen endıselyım

Tahlil.com Cevabı : Barsaklarınız endoskopik olarak incelenebilir..