İyi günler,kontrol amaçlı kan tahlili yaptırdm düşük ve yüksek olan değerleri

İyi günler,kontrol amaçlı kan tahlili yaptırdm düşük ve yüksek olan değerleri aşağıda belirttim diğer değerler ise normal, ne anlama geldiklerini bilmiyorum beni bu konuda bilgilendirebilirmisiniz Mch 26.7 L Mchc 32.3 L Rdw 16.2 H NE% 75.1 H LY% 17.1 L NE# 7.5 H

Tahlil.com Cevabı : Diğer kan sayım değerleriniz normal ise sorun görünmüyor..