Selamlar aşağıda yazdığım tahliller devlet hastanelerinde yapılabiliyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler - HbA1c - Glukose - İnsulin - Homa ir?

Selamlar aşağıda yazdığım tahliller devlet hastanelerinde yapılabiliyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler - HbA1c - Glukose - İnsulin - Homa ir - TSH t3 t4 - SGOT, SGPT > - BUN - Kortizol

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki yapılıyor.Tercihen bir endokrinoloji uzmanına başvurunuz.