Selamlar, eşim 24 saatlik idrar topladsı ve sonucu ...

Selamlar, eşim 24 saatlik idrar topladsı ve sonucu söyle24 saatlik mikroalbium H72 kreteanin idrar 43.32 olarak yaziyor bu ne anlama gelmektedir kortizonlu haplar kullanıyor prednol folbiol trexan plakoin calsium hapları kullanıyor yardımcı olursanız sevinirim.iltihaplı romatizma çıktı eklem romatizmasıymış o yüzdn bu ilaçları kukkanıyor. yardımcı olursanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçların referans değerlerini de vermelisiniz