Serum kısa sürede iyileştiriyor beni ne yapmalıyım

ir kaç ay önce acile faranjit nedeniyle gittim serum takıldı ama alerji gelişti serumun içine katılan ilaçlardan oksamen, iespor yada novaljinin alerji yaptığını söylediler. bugün tekrar gittim bunu söylediğimde serum takamayacaklarını bellirtiler. serum kısa sürede iyileştiriyor beni ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Serum denilen ilaç tuzlu veya şekerli steril su!dur ve iyileştirici özelliği yoktur..