Testte ictigim ot cikar mi?

Iyi gunler cumartesi gunu cok az miktarda marijuana ot ictim carsamba gunu psikaytrist icin kan/idrar testi olucam, testte ictigim ot cikarmi? simdiden tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Ot demekle esrar kullandığınızı belirtiyorsunuz anlaşılan.Öncelikle bu zararlı alışkanlığı bırakmanızı öneriyoruz.Bu konuda Sağlık Bakanlığı’nın önleyici merkezleri var. AMATEM olarak da biliniyor.Bunlara başvurun.Kan tahlilinde ise özellikle uyuşturucu testleri istenmedikçe, bunu kullandığınız anlaşılmaz.