Sevgilim 8 gündür adet olmuyor ve karnı şiş 2 adet test yaptık biri çift çizgi biri tek çizgi acaba sevgilim hamile olabilirmi

 Sevgilimle 1 ay önce korumalı ilişkiye girdik 1 sefer korunmadım ondada dışarı yapmıştım. sevgilim 8 gündür adet olmuyor ve karnı şiş 2 adet test yaptık biri çift çizgi biri tek çizgi acaba sevgilim hamile olabilirmi aburcuburu çok istiyor ??

Tahlil.com Cevabı : İdrarla yapılan gebelik testlerinin değerlendirilmesi için doktorlarımız Gebematik geliştirdiler.İdrar testi sonucunuzu Gebematik'e sormak için tıklayınız...