Sevgilimin ustunde pantolon ve iç çamaşırı vardı pantolonun fermanından pen*simi küloduna sürdüm

 Sevgilimin ustunde pantolon ve iç çamaşırı vardı pantolonun fermanından pen*simi küloduna sürdüm boşalmadım sadece sürtme oldu ve hafiften bastırdım belki bi ihtimal zevk suyu gelmiş olabılır bılmıyorum adetti 2-3 gün önce bitti sizce hamile kalır mı

Tahlil.com Cevabı :  Erken yaşlarda belirtiğiniz şekilde yaşanan cinsel beraberlikler sonrası kimi zaman bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.Cinsellik ve hamilelik oluşumu gibi konularda bilgi eksikliği de buna benzer  soruların gelmesine yol açıyor.Elimizden geldiğince okurlarımızı bu konuda bilgilendirmek için uyarıcı yazılar yayınlıyor ve soru cevaplıyoruz.Belirtiğiniz şekilde bir ilişki ile  hamilelik mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.Hamile nasıl kalınır, hangi tür ilişkilerde hamile kalınmaz, öğrenmek için tıklayınız.....

m*********** :

bi de vajınanın ust kısmında sürtme oldu suan kız arkadaşımda adet belirtileri hafiften varmış sade sıskınlık ve göguşlerde dolgonluk var dedı acaba hamilelik süphesi var mi ? bi de eger bu belirtiler adet belirtisi ise kaç güne adet olur tahminen ?

Cevap:

Normal regl döngüsü ortalama 28 günde bir tekrar eder. Eğer regl gecikmesi bir haftadan fazla yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

m*********** :

Öncelikle iyi günler yaşım 20 kız arkadaşımın yaşı 19 yukarıda da belirtigim gibi vajına ya her hangi bi içeri girme söz konusu olmadı ve hiç bi şekilde boşalmadim sadece farkında olmadan zevk suyu gelmiş ise iç camaşırına bulaşmışsa rısk var mi :( ?

Cevap:

Anlattığınız gibi bir beraberlik sonrası gebelik olasılığı pek mümkün görülmüyor.
Sıklıkla  erken yaşlarda bu şekilde bir yakınlaşma yaşayan ve cinsel konularda da bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan sıklıkla benzer sorular geliyor.

Tahlil.com doktorları olarak sizin gibi genç okurlarımıza  önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup hamileliğin oluşum ve test edilmesi hakkında  bilgi sahibi olmanız.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.