Sevgilimin döl suyu 1 veya 2 kere vajinama temas etti 2 ,5 ay oldu 2 kere test yaptım negatif çıktı 2 kez adetde oldm

Sevgilimin döl suyu 1 veya 2 kere vajinama temas etti 2 ,5 ay oldu 2 kere test yaptım negatif çıktı 2 kez adetde oldm ama 4 gün kan geldi sonra leke gibi geldi iki adetimdede. karnım şişiyor yemek yeyince biraz sonra iniyor hmile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Adet olmanız gebelik şübhenizi ortadan kaldırır. Gebelik testi yaptırırsanız içiniz daha rahat edebilir.