son adet günümü hatırlamıyorum kaç haftalık hamileyim yada dış gebelik riskim varmı ?

Merhaba; Dün gebelik testi alıp eczaneden yaptırdım pozitif çıktı akşam acile gidip beta hcg testi yaptırdım değerm 4395 çıktı. Doktor hamilesin dedi ama son adet günümü hatırlamıyorum kaç haftalık hamileyim yada dış gebelik riskim varmı bu değerde

Tahlil.com Cevabı : Son adetini hatirlamasanızda bebeğin büyümesine göre doktorunuz son adetinizi size söyler. Dış gebelik için buradan birşeyler söylememiz mümkün değildir ancak kadın doğum uzmanı muayene sonrasında söyleyebilir.