Sevgilimin elindeki sperm vajinaya değdi hamile olabilir miyim?

Sevgilimle ağızdan yolla iliskiye girdik ve ben 1 saat sonra adet gördüm vajinama bosalma olmadi ama eline bulasan az spermi vajinama sürdü.tam 24 saat sonra ella hap kullandım ama korkuyorum hamile kalma olasiligim var mi acil

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra adet görmeniz ve ella kulanmanız sebebiyle hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Şüphelerinizden kurtulmak için hamilelik testi yaptırabilirsiniz.