Sevgilim üstüme boşaldı banyo yaparken vajinama kaçmış olabilirmi?

1 hafta önce sevgilimle bir sevişme yaşadık üstüme boşaldı gövdeme falan sonra duş alırken acaba vajinama gelmiş olabilir mi? Adetim 1 gün gecikti sonra kahverengi bir kanama oldu .Hamile kalma riskim nedir?

Tahlil.com Cevabı : Bir süre daha regl kanamanızı takip etmenizi öneriyoruz. Anlattığınız şekilde hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar düşüktür.